psychiatra kraków

Konsultacje psychiatryczne lek. Daria Zielińska

Zdarza się, że pacjenci doświadczają silnych objawów, uniemożliwiających im w miarę stabilne funkcjonowanie lub utrudniających uczestniczenie i postęp w terapii. W takiej sytuacji zachęcamy do rozważenia włączenia w leczenie farmakoterapii. Stosowanie leków podczas psychoterapii psychodynamicznej bywa krytykowane, ponieważ leki obniżają poziom napięcia i zniekształcają obraz objawów. Z drugiej jednak strony, wytrzymywanie objawów bywa tak zaburzające, że doświadczająca ich osoba nie jest w stanie się zatrzymywać i zastanawiać nad tym co i dlaczego się z nią dzieje. Dlatego zawsze zalecamy by decyzję o przyjmowaniu i odstawianiu leków konsultować i uzgadniać z psychoterapeutą oraz z psychiatrą, który rozumie proces psychoterapeutyczny.

Współpracująca z naszym zespołem psychoterapeutów specjalistka psychiatrii jest Daria Zielińska rozumie interakcje leczenia psychiatrycznego i psychoterapeutycznego. Jest lekarką po Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz psychiatrą po specjalizacji w Szpitalu Specjalistycznym im. dr J. Babińskiego w Krakowie. Przez lata pracowała w Oddziale Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym wspomnianego szpitala, gdzie pomagała pacjentom po przebytych ostrych epizodach psychotycznych, depresyjnych lub maniakalnych. Aktualnie kieruje Oddziałem Dziennym, który działa w ramach pilotażowego Centrum Zdrowia Psychicznego- Małopolska Południe przy Szpitalu Babińskiego.
Daria jest lekarzem regularnie dbającym o rozwój zawodowy, uczestniczy w konferencjach, szkoli się, bierze udział w badaniach naukowych. Pacjentów poradni przyjmuje w swoim gabinecie przy ul. Na Zrębie 12/4 w Krakowie. W celu umówienia wizyty u psychiatry proszę dzwonić na numer: 780741754 lub skorzystać z kalendarza na portalu Znanylekarz.pl

O tym kim jest psychiatra i kiedy warto się zgłosić lek. Daria Zielińska pisze tutaj.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH