Kaja Jadacka

Kaja Jadacka

Jestem psychologiem nie tylko z wykształcenia, lecz przede wszystkim z pasji. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, z dodatkowymi kursami z neuropsychologii oraz psychologii klinicznej.

Swoje doświadczenie zdobywałam w pracy na Oddziale Psychiatrycznym w szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie oraz z zespołem pomocy do spraw wypalenia zawodowego, współpracując z badaczami oraz specjalistami z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W kręgu moich zainteresowań zawodowych swoje szczególne miejsce ma praca z emocjami. Wierzę, że to one są zarówno u początku, jak i rozwiązaniu wielu spraw, a ich trafne rozpoznanie i zrozumienie jest kluczem do złagodzenia niepokojących objawów, takich jak lęk, problemy z agresją, niepokój, nadmierne rozmyślanie czy napięcie. Pomagam klientom zrozumieć, skąd biorą się w nich poszczególne stany i zachowania, oraz wypracować indywidualnie dobrany sposób radzenia sobie z nurtującymi ich problemami, a dzięki temu polepszyć ich zdolność do samodzielnego radzenia sobie i poprawiania samopoczucia.

Pracuję metodami pomocy krótkoterminowej, skupionej na rozwiązaniach oraz pomocy w kryzysie. Pomagam także określić, czy istnieje potrzeba podjęcia pracy długoterminowej u psychoterapeuty, poprzez diagnozę problemów psychologicznych.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji specjalistów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Kliknij wybrany termin aby umówić się do Kai Jadackiej:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH