Seweryn Leszczyński

Seweryn Leszczyński

Jestem psychoterapeutą w trakcie kursu psychoterapeutycznego organizowanego przez Katedrę Psychoterapii CM UJ. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Towarzystwa Pedagogiki Filozoficznej im. B.F. Trentowskiego. Udzielam się jako wolontariusz w Fundacji Teraz Człowiek w inicjatywie wspierającej osoby z wypaleniem zawodowym i promującej profilaktykę.

Ukończyłem pedagogikę i historię na Uniwersytecie Wrocławskim, w 2017 r. obroniłem doktorat z pedagogiki w Akademii Ignatianum w Krakowie. Odbyłem liczne kursy z zakresu pedagogiki resocjalizacyjnej i pedagogiki specjalnej. Pracuję jako nauczyciel wspomagający osoby ze spektrum autyzmu w liceum, gdzie prowadzę też zajęcia rewalidacyjne. Ponadto posiadam doświadczenie w pracy dziećmi i młodzieżą zagrożoną niedostosowaniem społecznym oraz z uchodźcami z Ukrainy w charakterze lektora języka polskiego.

Odbyłem staż na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych SU w Krakowie.
Pracuję w nurcie psychodynamicznym, bliskie jest mi też podejście poznawczo-behawioralne. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Na konsultacje zapraszam młodzież od 15 roku życia (z rodzicem lub opiekunem) i osoby dorosłe.

Kliknij wybrany termin aby umówić się do Seweryna Leszczyńskiego:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH