Justyna Pomorska

Justyna Pomorska

Jestem psychologiem, pedagogiem i psychoterapeutką w trakcie certyfikacji. Ukończyłam jednolite studia magisterskie
z psychologii na Uniwersytecie SWPS oraz dwustopniowe studia magisterskie pedagogiczne na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem absolwentką całościowego czteroletniego szkolenia z psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (które posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego).

Doświadczenie terapeutyczne zdobywałam podczas stażu w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku (na Stacjonarnym Oddziale Ogólnopsychiatrycznym) oraz w Specjalistycznym Zespole Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Gdańsku.

Od 2014 roku jestem zawodowo związana z Krakowem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Stowarzyszeniu Siemacha (zajmując się diagnozą psychofizyczną i konsultacjami psychologicznymi), w Punkcie Interwencji Kryzysowej (prowadziłam diagnozę, konsultacje psychologiczne oraz terapię indywidualną młodzieży i dorosłych). Zajmowałam się również prowadzeniem i współtworzeniem grup wsparcia. W ramach pracy przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie prowadziłam szkolenia z obszarów wiedzy psychologicznej dla kadr oświaty,  pracowników pomocy społecznej, kuratorów sądowych i uczniów. Obecnie pracuję w Instytucie Psychoterapii.

W gabinecie prywatnym zajmuję się tworzeniem diagnoz psychodynamicznych, prowadzeniem indywidualnej terapii psychodynamicznej oraz udzielaniem konsultacji psychologicznych. Przyjmuję osoby od dwunastego roku życia.

W swojej pracy opieram się na psychodynamicznym rozumieniu problemów pacjenta, zakorzenionym w teorii psychoanalitycznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Prowadzoną przeze mnie indywidualną terapię dorosłych i młodzieży poddaję regularnej superwizji u  certyfikowanego superwizora Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Kliknij wybrany termin aby umówić się do Justyny Pomorskiej:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH