Joanna Kozyra

Joanna Kozyra

Jestem psychologiem, interwentem kryzysowym oraz psychoterapeutką w trakcie szkolenia. Ukończyłam jednolite studia magisterskie z psychologii, liczne studia podyplomowe m.in. z zakresu kryzysów psychologicznych oraz interwencji kryzysowej w Instytucie Psychologii Stosowanej przy Uniwersytecie Jagiellońskim; otwartego dialogu i rozwoju sieci społecznych w sytuacji kryzysu psychicznego na Uniwersytecie im. Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie oraz specjalizację z organizacji pomocy społecznej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Biorę udział w licznych szkoleniach i konferencjach m.in. ukończyłam szkolenie z mediacji w Polskim Centrum Mediacji.

Wiedzę niezbędną do stosowania psychoterapii w leczeniu zaburzeń zdrowia zdobywam realizując ścieżkę kształcenia psychoterapeuty zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, których jestem członkinią.

Ukończyłam studia podyplomowe Podstawy Psychoterapii w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego, organizowane przez Katedrę Psychoterapii UJ CM, stanowiące część szkolenia psychoterapeutycznego, atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Odbyłam również staż w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie na oddziale dziennym leczenia nerwic i zaburzeń behawioralnych. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując m.in. jako interwent kryzysowy w Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach, udzielając wsparcia osobom doświadczającym kryzysów. Od 2019 r pracowałam na stanowisku kierownika Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Wieliczce gdzie prowadziłam terapię osób dorosłych oraz młodzieży, a także zajmowałam się organizacją pracy ośrodka i zespołu.

Specjalizuję się w interwencji kryzysowej jako metodzie pracy z osobami doświadczającymi różnego rodzaju kryzysów psychicznych. Prowadzę psychoterapię osób dorosłych i młodzieży powyżej 14 r.ż. cierpiących z powodu zaburzeń nastroju, lęków oraz zaburzeń osobowości.

W swojej pracy terapeutycznej wyjątkowo bliskie jest mi myślenie psychodynamiczne.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji indywidualnej i grupowej prowadzonej przez superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Przestrzegam kodeksu etycznego psychologa.

Kliknij wybrany termin aby umówić się do Joanny Kozyra:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH