Porada psychologiczna

Porada psychologiczna

Porada psychologiczna to rozmowa z psychologiem, której celem jest doraźna pomoc w radzeniu sobie z problemami. W ramach poradnictwa psychologicznego można uzyskać wsparcie w trudnej sytuacji, otrzymać wskazówki odnośnie możliwych form działania i rozważyć wspólnie z psychologiem najkorzystniejsze rozwiązania.

Poradnictwo psychologiczne

Poradnictwo psychologiczne koncentruje się na zewnętrznych przejawach trudności oraz na odczuwanych emocjach w kontekście radzenia sobie z nimi, a nie rozpatrywania ich źródeł i ukrytej motywacji. W odróżnieniu od psychoterapii nie ma na celu leczenia głębokich przyczyn problemów. Psycholog może poprowadzić krótkoterminową lub długoterminową terapię psychologiczną, skoncentrowaną na bieżącej sytuacji zgłaszającej się osoby.

Spotkania z psychologiem odbywają się w formie stacjonarnej lub online. W naszej poradni prowadzeniem porad oraz terapii psychologicznych zajmują się przede wszystkim psycholożki mgr Kaja Jadacka i mgr Agata Siemieniec.

Porada psychologiczna

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH