Sabina Dutczak-Czyżyk

Sabina Dutczak-Czyżyk

Jestem specjalistą psychologii klinicznejpsychologiem, psychoterapeutką, absolwentką  Uniwersytetu  Jagiellońskiego. Ukończyłam studia podyplomowe: Podstawy Psychoterapii oraz Szczegółowe Problemy Psychoterapii w Katedrze Psychoterapii UJ, które są etapem kształcenia
w trakcie uzyskiwania Ceryfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Jestem również certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (nr certyfikatu 786).

Psychoterapią zajmuję się od 2006 roku. Bliskie jest mi psychoanalityczne rozumienie pacjenta. Pracuję z osobami dorosłymi, cierpiącymi z powodu zaburzeń nastroju, obsesyjnych myśli, ciągłego poczucia frustracji, przeżywania niepokoju, lęku, napięcia, trudności w relacjach z innymi, apatii, oraz z osobami dotkniętymi uzależnieniem: uzależnionymi i współuzależnionymi oraz mającymi doświadczenie uzależnionego rodzica.

Pracuję w Poradni Leczenia Uzależnień Szpitala Specjalistycznego
im. L. Rydygiera
w Krakowie oraz w Poradni Leczenia Uzależnień “Alko-Med“ działającej w ramach Fundacji “Zdrowie dla Budowlanych“ w Krakowie.  W obu placówkach prowadzę terapie indywidualną oraz grupową.

Regularnie uczestniczę w superwizjach  indywidualnych i grupowych prowadzonych przez superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

W gabinecie prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię uzależnień.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH