START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH

Joanna Bednarska-Okarmus –  Certyfikowany Psychoterapeuta i superwizor aplikant PTP

Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą (nr certyfikatu 675) i superwizorem aplikantem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłam Studia Psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia podyplomowe Podstawy Psychoterapii i Szczegółowe Problemy Psychoterapii w Katedrze Psychoterapii UJ. Staż certyfikacyjny odbyłam w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Swoje umiejętności w pracy z osobami chorymi doskonaliłam prowadząc grupę terapeutyczną oraz zajęcia warsztatowe na Oddziale Dziennym Ogólnopsychiatrycznym oraz lecząc pacjentów indywidualnych w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Ośrodku Psychoterapii Dorosłych Dzieci Alkoholików.

W swojej praktyce opieram się na metodach i rozumieniu zaburzeń wywodzących się z terapii psychoanalitycznej i psychodynamicznej.

Prowadzę psychoterapię indywidualną w trybie minimum dwie sesje w tygodniu, pod regularną superwizją Certyfikowanego Superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz superwizję.

W sprawie superwizji proszę o kontakt mailowy na adres poradni. 

Zrzut ekranu 2015-07-02 o 11.44.10Kursy dodatkowe:

-“Terapia Par Skoncentrowana na Rozwiązaniach” w Polskim Instytucie Ericksonowskim Filia Wrocław

-„Racjonalna Terapia Zachowania” organizowany przez Polskie Towarzystwo Psychologii Behawioralnej,

– „Intergratywna Psychoterapia Krótkoterminowa” w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej,

– “Związki miłosne – jak prowadzić psychoterapię, by ich nie uszkodzić” w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij