Joanna Bednarska-Okarmus

Joanna Bednarska-Okarmus –  Certyfikowany Psychoterapeuta i superwizor aplikant PTP

Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą (nr certyfikatu 675) i superwizorem aplikantem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłam Studia Psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Szkolenie psychoterapeutyczne odbyłam w ramach studiów podyplomowych Podstawy Psychoterapii i Szczegółowe Problemy Psychoterapii w Katedrze Psychoterapii UJ, gdzie obecnie prowadzę zajęcia dla osób studiujących psychoterapię. 

Pracuję jako psychoterapeuta od 2008 roku. Prowadziłam grupę terapeutyczną oraz zajęcia warsztatowe na Oddziale Dziennym Ogólnopsychiatrycznym. Pracowałam z pacjentami indywidualnie w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w Ośrodku Psychoterapii Dorosłych Dzieci Alkoholików. Staż certyfikacyjny zrobiłam w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Od 2014 roku jestem związana z poradnią Psychologiczni.pl.

Staram się być świadoma i zachować zdrowy krytycyzm w mojej pracy terapeutycznej. Uważnie słucham i uczę się od moich kolegów, również tych, którzy pracują w innych nurtach terapeutycznych. Uczę się również od moich superwizorów, superwizantów i pacjentów. Stale poszerzam swoje rozumienie problematyki zaburzeń emocjonalnych. Psychoterapia to moja pasja.

dobry psycholog krakówW gabinecie prowadzę terapię indywidualną osadzoną w nurcie psychodynamicznym
i psychoanalitycznym, w trybie minimum dwie sesje w tygodniu. Widzę, jak wiele wysiłku wymaga szukanie i korzystanie z pomocy. Dlatego bardzo cenię moich pacjentów za ich odwagę i determinację.

Aktualnie jestem w trakcie kursu superwizorskiego w PTP. Jako superwizor-aplikant prowadzę superwizję grupową i indywidualną.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH