Benita Wielgus

Benita Wielgus

Ukończyłam studia z psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz całościowe szkolenie psychoterapeutyczne atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego organizowane przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie. Obecnie jestem psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji.

Pracuję w Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych Szpitala Uniwersyteckiego oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie, gdzie prowadzę terapię indywidualną I grupową dorosłych.

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując m.in. w Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krakowie oraz odbywając staże w Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym oraz w Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie, w Ośrodku Psychoterapii Dorosłych Dzieci Alkoholików Krakowskiego Centrum Terapii Uzależnień w Krakowie oraz w Fundacji Terapii Rodzin Na Szlaku w Krakowie.

W podejściu psychoanalitycznym odnajduję sposób postrzegania świata i jego interpretacji oraz przyzwolenie na uwalnianie myśli i emocji w sposób swobodny, autentyczny, i nim kieruję się w kontakcie z drugim człowiekiem. Pracuję zgodnie z etyką zawodu psychologa, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 Należę również do Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Society for Psychotherapy Research – międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego praktyków i naukowców zajmujących się badaniami nad psychoterapią.

 W gabinecie prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych minimum dwa razy w tygodniu.

Kliknij wybrany termin aby umówić się do Benity Wielgus:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH