START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH

Benita Wielgus

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz psychoterapeutką w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego, atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie.

Swoje doświadczenie zdobywałam, odbywając staże w Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym oraz w Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie, w Ośrodku Psychoterapii Dorosłych Dzieci Alkoholików Krakowskiego Centrum Terapii Uzależnień w Krakowie oraz w Fundacji Terapii Rodzin Na Szlaku w Krakowie.

Obecnie pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie, gdzie prowadzę terapię indywidualną dorosłych oraz w Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krakowie, gdzie pracuję z osobami chorymi somatycznie.

W podejściu psychoanalitycznym odnajduję sposób postrzegania świata i jego interpretacji oraz przyzwolenie na uwalnianie myśli i emocji w sposób swobodny, autentyczny, i nim kieruję się w kontakcie z drugim człowiekiem. Pracuję zgodnie z etyką zawodu psychologa, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Kliknij wybrany termin aby umówić się do Benity Wielgus:

There are no upcoming events

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij