START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna to cykl spotkań pacjenta i psychoterapeuty, których celem jest leczenie. Jest to rozmowa, która zaskakuje, wzrusza, czasami boli. Leczy z depresji, nadmiernego lęku, nieśmiałości, trudności w relacjach z ludźmi. Daje większe zrozumienie siebie, umożliwia bardziej świadome kształtowanie swojego życia.

Psychoterapia ma na celu dotarcie do źródeł występujących trudności, przepracowanie ich i zmianę. Narzędziem leczniczym są bodźce, których źródłem jest psychoterapeuta. Leczenie poprzedza cykl spotkań diagnostycznych, służących określeniu obszarów problemowych, podjęciu decyzji czy terapia jest odpowiednią metodą działania i ustaleniu jej celów.

W uzasadnionych przypadkach poradnictwo psychologiczne może okazać się korzystniejszą formą radzenia sobie z zaistniałą sytuacją.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij