START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH

Magdalena Panek

Jestem psychologiem, terapeutą zajęciowym, psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Ukończyłam  studia magisterskie z psychologii na KUL w Lublinie oraz studia podyplomowe z Terapii Zajęciowej Osób z Niepełnosprawnością na UP w Krakowie. Jestem również absolwentką szkolenia certyfikacyjnego w nurcie psychoterapii psychodynamicznej, atestowanego przez PTP, organizowanego przez Odział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic w Specjalistycznym Szpitalu im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. Odbyłam także 2-letni kurs w Zakresie Systemowej Terapii Rodzin.

Doświadczenie terapeutyczne zdobyłam m.in. podczas stażu na  Oddziale Ogólnopsychiatrycznym, pracując w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Placówkach Pomocy Społecznej, gdzie  prowadziłam konsultacje psychologiczne oraz terapię indywidualną młodzieży i dorosłych.

W swojej pracy łączę podejście psychodynamiczne i psychoanalityczne. Pracując z genogramem rodziny odwołuję się również do teorii systemowej. Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych.

Jestem członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u Certyfikowanego Superwizora PTP.

Kliknij wybrany termin aby umówić się do Magdaleny Panek:

 • październik09poniedziałek
  KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA Magdalena Panek
  180.00zł
  dostępne
  11:00 11:50Kraków, Ulica Krasickiego 12/2
 • październik13piątek
  KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA Magdalena Panek
  180.00zł
  dostępne
  12:00 12:50Kraków, Ulica Krasickiego 12/2
Show more

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij