START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH

Karolina Pomierna

Jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Kurs Psychoterapii Oddziału Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Swoje umiejętności rozwijałam i doskonaliłam w pracy indywidualnej z pacjentami oraz z grupą w Oddziale Dziennym Ogólnopsychiatrycznym, w Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym Wojskowego Szpitala Klinicznego oraz w ramach stażu w Ambulatorium Terapii Rodzin Oddziału Klinicznego Kliniki Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Aktualnie pracuję także w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Prowadzę psychoterapię indywidualną w podejściu psychodynamicznym oraz psychoanalitycznym.

Pracuję pod stałą superwizją Certyfikowanego Superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij