START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH

Mateusz Janik

Jestem pedagogiem, socjoterapeutąpsychoterapeutą w trakcie szkolenia. Ukończyłem studia na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.  Jestem absolwentem 2-letniego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży oraz uczestnikiem 4-letniego kursu w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, który przygotowuje do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty w Polskim Towarzystwie Psychologicznym oraz Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie w obszarze pomocy psychologicznej i pracy terapeutycznej zdobyłem w Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie oraz Krakowskim Instytucie Psychoterapii.

Obecnie pracuję jako psychoterapeuta w Krakowskim Instytucie Psychoterapii, w Poradni Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Klinicznym im. dr. J. Babińskiego oraz prywatnie.
Pracuję w podejściu psychodynamicznym, głównie metodą Psychoterapii Skoncentrowanej na Przeniesieniu (TFP). Przyjmuję osoby od 12 roku życia. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Kliknij wybrany termin aby umówić się do Mateusza Janik:

There are no upcoming events

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij