START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH

Marta Belka-Szmit

Dyplom psychologa uzyskałam w 2004 roku na Wydziale Filozoficznym UJ.

W 2010 roku ukończyłam czteroletni podyplomowy Kurs Psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej. Kurs jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i przygotowuje do ubiegania się o certyfikat psychoterapeuty.

Zrealizowałam staże kliniczne w Krakowskim Ośrodku Terapii oraz w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ.

Doświadczenie terapeutyczne zdobywałam, pracując przez osiem lat w Poradni Psychologicznej i Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie prowadziłam diagnozę, porady, terapię osób dorosłych i terapię par. Od 2006 roku pracuję w Krakowskim Ośrodku Rehabilitacji Wieku Rozwojowego, gdzie zajmuję się diagnozą, poradnictwem i terapią dzieci w pełnym przekroju wiekowym oraz terapią i wsparciem rodzin. Od 2014 roku prowadzę także prywatną praktykę psychoterapii.

W pracy stosuję podejście systemowe oraz psychodynamiczne. Stale pogłębiam swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz członkiem Sekcji Psychoterapii PTP.  Korzystam z regularnej superwizji Certyfikowanego Superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Kliknij wybrany termin aby umówić się do Marty Belka-Szmit:

WARNING: service ID(s) not found. Please check the shortcode syntax and ensure at least one of the specified services is active.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij