START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH

Małgorzata Książek

Jestem psychologiem, pedagogiem, certyfikowanym psychoterapeutą uzależnień Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (Certyfikat nr1867  ) jak i psychoterapeutą w trakcie Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyłam także studia podyplomowe z psychologii i pedagogiki sadowej w Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University.

Psychoterapią zajmuję się od 2008 roku. W trakcie swojej trzynastoletniej praktyki zawodowej pracowałam w ośrodkach państwowych jak i prywatnych poradniach zajmujących się pomocą osobom uzależnionym i ich rodzinom. Były to, między innymi, Małopolski Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień oraz Poradnia Terapii Uzależnień w Brzesku. Pracowałam także z osobami wykluczonymi społecznie w jednostkach penitencjarnych.

Pracuję w podejściu psychodynamicznym a jednym z najważniejszych elementów w kontakcie z drugim człowiekim jest dla mnie relacja terapeutyczna, która daje przestrzeń do rozpoznawania nieadaptacyjnych wewnątrzpsychicznych mechanizmów pacjenta, utrudniających mu prowadzenie satysfakcjonującego życia.

Pracuję z osobami dorosłymi pod stałą superwizją superwizora rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

W gabinecie prowadzę psychoterapią indywidualną osób dorosłych.

Kliknij wybrany termin aby umówić się do Małgorzaty Książek:

 • grudzień06wtorek
  KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA Małgorzata Książek
  160.00zł
  dostępne
  18:30 19:20Kraków, Ulica Krasickiego 12/2
 • grudzień07środa
  KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA Małgorzata Książek
  160.00zł
  dostępne
  10:00 10:45Kraków, Ulica Krasickiego 12/2
Show more

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij