Klaudia Cygan

Klaudia Cygan

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie oraz psychoterapeutką w trakcie studiów podyplomowych Podstawy Psychoterapii, które są organizowane przez Katedrę Psychoterapii CM UJ oraz atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Pracuję jako psycholog w Szkole Muzycznej, gdzie udzielam wsparcia psychologicznego oraz prowadzę zajęcia o charakterze terapeutycznym. Moim szczególnym obszarem zainteresowań jest szeroko pojęta grupa artystów.

W swojej pracy terapeutycznej wyjątkowo bliskie jest mi myślenie psychodynamiczne i psychoanalityczne. Wykorzystuję również techniki z innych szkół terapeutycznych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

W gabinecie pracuję z dziećmi od 9 roku życia, głównie z problemami związanymi z nadmiernym przeżywaniem lęku oraz tremą. Na pierwszą wizytę zapraszam samych rodziców / rodzica lub opiekunów dziecka. Pracuję psychoterapeutycznie również z dorosłymi.

Kliknij wybrany termin, aby umówić się do Klaudii Cygan:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH