START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH

Kamil Kisielewski

Wykonuję zawód psychologa i psychoterapeuty. Ukończyłem studia jednolite magisterskie o kierunku psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim. Podczas pracy z pacjentami korzystam z rzetelnej wiedzy nabytej w czteroletnim szkoleniu psychoterapeutycznym, które realizuję pod kierownictwem Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, zaliczającego się do grona instytucji rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie kliniczne zdobywałem praktykując na Oddziale Zaburzeń Nastroju Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz w Szpitalu im. dr J. Babińskiego w Krakowie. W chwili obecnej pracuję z dorosłymi i młodzieżą w Punkcie Interwencji Kryzysowej, w charakterze psychoterapeuty oraz w Prywatnym Akademickim Centrum Kształcenia, w charakterze psychologa.

Prowadzę indywidualne procesy terapeutyczne utrzymane w nurcie psychodynamicznym. Oznacza to, że dążąc do pozytywnej zmiany tu i teraz, wykorzystuję zrozumienie trudności pacjenta oparte na jego indywidualnych doświadczeniach w ciągu całego życia. Prowadzone przeze mnie terapie są poddawane superwizji superwizora z certyfikatem Polskiego
Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

W gabinecie zapraszam do kontaktu indywidualnego osoby od 15 roku życia.

Kliknij wybrany termin aby umówić się do Kamila Kisielewskiego:

There are no upcoming events

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij