START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH

Kamil Kisielewski

Jestem psychologiem i dyplomowanym psychoterapeutą, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Pracuję z pacjentami dorosłymi oraz młodzieżowymi w gabinecie prywatnym, zajmuję się również szkoleniem kursantów psychoterapii we współpracy z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Ukończyłem studia jednolite magisterskie o kierunku psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim. Podczas pracy z pacjentami korzystam z rzetelnej wiedzy nabytej podczas czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego, które ukończyłem pod kierownictwem Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, zaliczającego się do grona instytucji rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie kliniczne zdobywałem podczas stażu na Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, a także praktykując na Oddziale Zaburzeń Nastroju Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz w Szpitalu im. dr J. Babińskiego w Krakowie. Równie ważnym doświadczeniem zawodowym była dla mnie czteroletnia psychoterapeutyczna praca w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Wieliczce.

Prowadzę indywidualne procesy terapeutyczne utrzymane w nurcie psychodynamicznym. Oznacza to, że dążąc do pozytywnej zmiany tu i teraz, wykorzystuję zrozumienie trudności pacjenta oparte na jego indywidualnych doświadczeniach w ciągu całego życia. Prowadzone przeze mnie terapie są poddawane superwizji superwizora z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

W gabinecie zapraszam do kontaktu indywidualnego osoby dorosłe oraz młodzież od 15 roku życia.

Kliknij wybrany termin aby umówić się do Kamila Kisielewskiego:

There are no upcoming events

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij