START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH

Katarzyna Twardowska

Studia magisterskie z psychologii ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wiedzę i umiejętności  psychoterapeutyczne zdobywałam na studiach podyplomowych – ukończyłam trzyletni Kurs Systemowej Terapii Rodzin oraz czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej. Uzyskałam Dyplom Psychoterapeuty Psychodynamicznego, potwierdzający uprawnienia do stosowania zdobytych umiejętności w pracy z pacjentami o różnych diagnozach. Szkolenia, w których uczestniczyłam, posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i stanowią przygotowanie do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP.

Pracuję psychoterapeutycznie od 2007 roku. Początkowo terapię indywidualną i rodzinną prowadziłam w ramach poradni zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży. Dwa lata później rozpoczęłam pracę w nowohuckim oddziale Krakowskiego Instytutu Psychoterapii. Do obecnej chwili zajmuję się tam leczeniem pacjentów indywidualnych – dorosłych, młodzieży i dzieci oraz współprowadzę sesje terapii grupowej, małżeńskiej
i rodzinnej.

W gabinecie prywatnym pracuję z pacjentami indywidualnymi, młodzieżą, dziećmi od
11 roku życia oraz konsultuję rodziców dzieci do 11 roku życia.

W pracy psychoterapeutycznej korzystam, poza ogólną wiedzą psychologiczną, z rozumienia psychodynamicznego i systemowego. W obu wymienionych nurtach ciągle się rozwijam poprzez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach, a przede wszystkim przez regularne konsultowanie swojej pracy z doświadczonymi superwizorami. Dzieki różnorodności zdobytej wiedzy i doświadczenia mam możliwość dostosowania typu interwencji terapeutycznej do rodzaju trudności pacjenta oraz jego indywidualnego stylu funkcjonowania psychicznego.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij