START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH

Karol Szymonik

Nazywam się Karol Szymonik, jestem psychoterapeutą, pracującym głównie w idei nurtu psychodynamicznego. Wierzę, że prawda o nas samych wyzwala, a za bagażem trudnych doświadczeń, zastanych przekonań czy lęku ostatecznie czeka ulga w postaci pełniejszego doświadczania rzeczywistości taką, jaka ona jest. Pełniejsze, realniejsze przeżywanie siebie i świata umożliwia nam przede wszystkim tworzenie prawdziwych głębokich relacji, akceptacje nas samych, własnej przeszłości oraz teraźniejszości taką, jaka jest nam dana.

Skończyłem studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywałem w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego oraz w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego, organizowanego przez Uniwersytet Jagielloński, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Zajmuję się prowadzeniem psychoterapii osób dorosłych. Osobom zmagającym się z trudnymi myślami, emocjami, proponuję wspólną przestrzeń do podróży wgłąb siebie, w celu lepszego samopoznania i poprawienia swojego wewnętrznego dobrostanu.

Kliknij wybrany termin aby umówić się do Karola Szymonik

 • październik10wtorek
  KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA Joanna Kozyra
  160.00zł
  dostępne
  11:00 11:45Kraków, Ulica Krasickiego 12/2
 • październik10wtorek
  KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA Joanna Kozyra
  160.00zł
  dostępne
  13:00 13:45Kraków, Ulica Krasickiego 12/2
Show more

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij