START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH

Joanna Klamerus

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacjiUkończyłam rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne  4-letnie całościowe Studium Psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie

Odbyłam staże w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ oraz na Oddziale Dziecięcym w Szpitalu św Ludwika w Krakowie. Pracowałam  w Poradni Zdrowia Psychicznego, Ośrodku Interwencji Kryzysowej oraz z rodzinami zastępczymi. 

W swojej praktyce korzystam z rozumienia psychodynamicznego i systemowego. Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz par (również w języku angielskim oraz francuskim)  pod regularną superwizją Certyfikowanych Superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij