START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH

Eliza Iwan-Przybylska

Jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyłam Wydział Pedagogiki  i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, studia podyplomowe z zakresu Arteterapii, 2-letnie Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz 4-letni całościowy kurs psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie. Staż certyfikacyjny odbyłam na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywałam pracując na Oddziale Leczenia Nerwic i Terapii Zaburzeń Odżywiania w Klinice Psychiatrii, Psychoterapii  i Wczesnej Interwencji Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie, jak również przez wiele lat pracując w placówkach wsparcia dla młodzieży i ich rodzin,  prowadząc psychoterapię indywidualną  młodzieży, dorosłych oraz rodzin. Od wielu lat realizuję się również prowadząc warsztaty rozwoju osobistego metodami psychoaktywnymi. Jestem autorką programów profilaktycznych dla młodzieży oraz publikacji z zakresu kształtowania kompetencji psychospołecznych.

Obecnie pracuję na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie prowadzę terapię indywidualną i grupową oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży.

W swojej praktyce korzystam z rozumienia psychodynamicznego i systemowego. Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży pod regularną superwizją Certyfikowanego Superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij